Porady

Domowy sposób na zadbanie o skórę twarzy

Domowy sposób na zadbanie o skórę twarzy

Nie musisz wydawać kroci na drogie zabiegi medycyny estetycznej, aby fantastycznie wpływać na swoją skórę i z roku na rok wręcz pięknieć i młodnieć. Teraz to, z czego do tej pory korzystałyśmy wyłącznie w profesjonalnych salonach kosmetycznych, przenosimy do swoich domów. Same wykonujemy sobie manicure hybrydowy, a nawet zaczęłyśmy inwestować w specjalne urządzenia laserowe, dzięki którym pozbywamy się owłosienia na własnych warunkach.

A czy korzystałaś już z tego, co daje termolifting twarzy? Czy wiesz, że ten zabieg również jesteś w stanie przeprowadzać samodzielnie? Nie potrzebujesz do tego celu towarzystwa specjalistycznego gabinetu kosmetycznego, choć przyda ci się pewien element jego wyposażenia, czyli specjalna aparatura, dzięki której wykonanie tego zabiegu będzie w ogóle możliwe. W takie rzeczy akurat warto inwestować. Czasem lepiej kupić sobie jeden naprawdę skuteczny przyrząd, aniżeli te same pieniądze wkładać w przeróżne kosmetyki, które i tak na ogół średnio działają, o ile w ogóle jakkolwiek działają.

Jak to jednak działa? Otóż masażer do twarzy emituje specjalistyczne wibracje, jednocześnie podnosząc swoją temperaturę, zazwyczaj do około czterdziestu stopni C. Wtedy właśnie możesz przyłożyć go do skóry, by w efekcie pobudzić metabolizm komórkowy, a także poprawić przepływ krwi. Skóra ładnie się wygładzi, a jednocześnie odpręży. Będziesz mogła poczuć, jak napięte wcześniej mięśnie wyraźnie się rozluźniają, dzięki czemu twarz wygląda na zdecydowanie mniej zmęczoną i staje się zarazem znacznie atrakcyjniejsza.

Taki masaż możesz stosować samodzielnie, ale jeszcze lepiej zadziała on wtedy, gdy przy jego okazji zastosujesz jakiś fajny sprawdzony kosmetyk. Może być to chociażby mocne serum. Rozprowadź je jak najdokładniej, a następnie wykonaj ten specjalny termolifting twarzy, by pozwolić kosmetykowi jeszcze lepiej się wchłonąć i jeszcze lepiej zadziałać na twoją cerę.

Zadbaj też o swój wygląd zewnętrzny przeglądając profesjonalne porady ze świata mody na www.platine.pl.