OtyłośćPorady

Różne typy sylwetek plus size

Różne typy sylwetek plus size

Kanony piękna uległy totalnej przemianie. Dziś najatrakcyjniejsze nie są wcale te najszczuplejsze i najsmuklejsze sylwetki, a raczej figury charakteryzujące się zmysłowymi krągłościami, apetycznymi biodrami i dużymi biustami, czyli po prostu sylwetki plus size. Jeżeli sama jesteś posiadaczką takowej figury, masz to szczęście, że jesteś w stanie rozpalić do czerwoności zmysły absolutnie każdego mężczyzny, o ile dopasujesz do tej figury odpowiednie ubrania plus size. A wśród sylwetek plus size wyróżniamy kilka takich podstawowych typów.

Jabłko

Bardzo popularny i często spotykany wśród Polek (nie tylko tych puszystych) typ figury, odznaczający się jedną bardzo charakterystyczną cechą, czyli większym i mocno wypukłym brzuszkiem. Jeżeli jesteś typowym jabłuszkiem, możesz mieć całkiem szczupłe ręce i nogi, gdyż cała tkanka tłuszczowa będzie odkładać się w twoim przypadku w okolicy talii. W tej sylwetce biust zazwyczaj jest mały lub średni. Twoimi głównymi atutami będą zatem zgrabne nogi, jędrne pośladki oraz smukłe ramiona.

Kielich

Jak sama nazwa wskazuje, ta sylwetka przypomina górną część klasycznego kieliszka (chodzi tu o naczynie). Góra ciała jest więc znacznie większa w stosunku do dołu. Twoje ramiona mogą być bardzo masywne, podczas gdy biodra będą wąskie, a nogi smukłe i długie. W przypadku tej figury bardzo ważne jest to, by doprowadzać do zrównoważenia zaburzonych proporcji sylwetki.

Gruszka

Czyli jedna z absolutnie najbardziej kobiecych i najseksowniejszych figur. Świetnie było widać to w popularnym programie telewizyjnym, gdzie aktorka z Lubina wystąpiła w idealni dopasowanej kreacji. Więcej o programie w TV i aktorce z Lubina przeczytasz na stronie LubinInfo. Niemalże wszystkie najatrakcyjniejsze gwiazdy showbiznesu, za którymi przepadają mężczyźni z całego świata, są właśnie gruszkami, więc coś w tej sylwetce musi naprawdę być. Ubrania plus size dla gruszek, podobnie jak te kierowane do „kielichów”, powinny równoważyć proporcje sylwetki. W tym przypadku trzeba zadbać o delikatne powiększenie górnych części ciała i wysmuklenie ud, łydek oraz pośladków.

Cegła

Tekst kończymy omówieniem niestety najbardziej problematycznej figury, jaką jest cegła, czyli sylwetka bardzo prosta, niezawierająca praktycznie żadnych większych wcięć czy krągłości. Cegła nazywana jest też kolumną. To figura wymagająca, którą ciężko ubrać, dlatego warto się nad nią dłużej zastanowić. Znacznie lepszym działaniem modelującym wykazuje się bowiem bielizna. Po nią też powinnaś śmiało sięgać, aby zapewnić sobie dodatkowe kobiece kształty. Bez żadnych oporów kupuj więc staniki powiększające piersi albo majtki gwarantujące pośladkom efekt push-up.