Ranking Otodom

Jak się mieszka na Ursynowie? Według 6,6 tys. ankietowanych warszawiaków, którzy oceniali różne aspekty życia w Warszawie, Ursynów jest dzielnicą, która najbardziej odpowiada rodzinom z dziećmi. Ankietowani punktowali w skali od 1 do 7 różne kryteria, gdzie 1 to najniższa ocena, a 7 najwyższa. Nasza dzielnica wypadła bardzo korzystnie.

Najbardziej przyjazna dzielnica dla dzieci

Ursynów został oceniony jako najlepsza dzielnica dla rodzin z dziećmi. Sformowanie „W mojej okolicy znajduje się wszystko, co niezbędne dla dzieci: plac zabaw, przedszkole, przychodnia, szkoła itd.” mieszkańcy ocenili na 6,05 punków. Jest to najlepszy wynik ze wszystkich dzielnic Warszawy.

Wygodne zakupy

„W pobliżu domu mogę zrobić wszystkie podstawowe zakupy”-6,37 punktów na 7 możliwych. I w tej kategorii Ursynów plasuje się na pierwszym miejscu wśród warszawskich dzielnic. Komfort ma swoją cenę- wysokie ceny, zajmujemy 8. miejsce pod względem towarów i usług.

Dobrzy sąsiedzi, bezpiecznie i czysto

Znajdujemy się na drugim miejscu w ogólnym zestawieniu dzielnic. Mieszkańcy Ursynowa wysoko cenią swoje miejsce zamieszkania za porządek i czystość, przyjaznych sąsiadów i bezpieczeństwo.

Ursynów ma mnóstwo zalet jako dzielnica do życia-to młoda dzielnica, która niedawno świętowała 40-lecie. Szkoły, przedszkola, place zabaw, siłownie, boiska, skatepark, lodowisko, kino, bogata oferta kulturalna dla dzieci, aktualnie budowany Dzielnicowy Dom Kultury sprawiają, że jest oceniany jako miejsce przyjazne dzieciom.

Rozdaje budownictwa na Ursynowie

Mieszkańcy, którzy wolą mieszkać w apartamentach mają szeroki wybór mieszkań na osiedlach w tak zwanym Ursynowie Wysokim, natomiast osoby ceniące mieszkanie w domu znajdą szeroką ofertę możliwości zamieszkania w domach na tak zwanym Zielonym Ursynowie.

 

 

Zródło: Otodom

RynekPierwotny