>

Nauka i zabawa

grzechotka_zoomGrzechotka edukacyjna Tavolini, Selecta

Tabliczka edukacyjna Tavolini dla najmłodszych, która dzwoni, stuka i grzechocze. Dzięki możliwości zamocowania na szczebelkach łóżeczka, maluch w każdej chwili może ćwiczyć swoje umiejętności motoryczne i cieszyć się mnogością kolorów i dźwięków.

Tabliczka Tavolini pomalowana została ekologicznymi farbami i lakierami bezpiecznymi dla dziecka. Dodatkowo uszlachetniono ją woskiem pszczelim, co sprawia, że ich powierzchnia w naturalny sposób zyskuje miękkie, aksamitne wykończenie. Specjalny system drukowania barwnych wzorów na drewnie sprawia, że powierzchnia zabawek ma wyjątkowy połysk, a ponadto jest niezwykle odporna na zarysowania i wilgoć.

Selecta jest producentem najwyższej jakości ekologicznych zabawek z drewna. Posiadająca w swojej ofercie wyłącznie certyfikowane zabawki marka została wielokrotnie wyróżniona za troskę o ochronę środowiska przy procesie produkcji zabawek z drewna. Corocznie zdobywa również liczne nagrody za szczególne walory edukacyjne swoich produktów. Wiek od: 6 miesięcy